זה קרה לה עוד ברחם

כל חייה היא חיה ומתנהלת בתחושה שעליה אפשר לוותר, שהכל זמני בחיים וברגע שמישהו לא מרוצה ממנה היא מיד נוטה לעזוב מקומות , אנשים וקשרים ולברוח מהם.
חרדת נטישה ותחושת חוסר משמעות מסוג זה, נצרבות עוד בעודנו ברחם אימנו כאשר מדובר בהיריון לא רצוי, בתקופה בה אנו אמורים להיות המוגנים ביותר, נצרב בנו הזיכרון של אימנו נושאת אותנו ללא ציפייה או רצון לבואנו.
עוד ברחם נצרבת חרדת הנטישה אשר בבגרות גורמת לחוסר אמון באחר ולקשיים במערכות יחסים ובזוגיות. כאשר נבחן את האנשים שחוו הריון לא רצוי, נמצא כי אלו הם אנשים בעליי נטייה לבדוק כל הזמן האם הם רצויים. הם זקוקים לאישור מתמיד לקיומם. נבחין במצבי חיכוך רבים מאוד ומצבי קיצון של סערת רגשות בה נדמה כאילו הכל שביר כל הזמן ועומד על סף פירוק.
אנשים אלה תמיד יחזרו לאותה הנקודה בכל מערכות היחסים שלהם, יתקשו להתמיד במקום עבודתם, כי הכל זמני. הם מייצרים מצבים בלתי אפשריים העלולים להסתיים בפרדה.
אז מה אפשר לעשות?
1. לפני שהולכים לייעוץ זוגי בגלל מערכת יחסים שעומדת להתפרק מומלץ להגיע לאבחון לבדיקת שורש הבעיה. כך ניתן להגיע לייעוץ הזוגי ולהבין מה מהות הבעיה.
2. האבחון מאפשר גם הבנה של סוג הטיפול הרגשי המומלץ.
3. ברוב המקרים של אדם שגדל כלא רצוי יש פחד מאינטימיות. יש ללמוד כיצד לחיות עם חווית חוסר השייכות והדחייה בילדות.
איך פועל המיפוי והאבחון הביומטרי?
המיפוי והאבחון הביומטרי למעשה מודד נתונים ביולוגיים אישיים של כל אדם. בדיוק כמו בדיקת דם, הוא יודע למפות את אישיותו של האדם המאובחן החל מגיל עוברי של 11 שבועות ועד למועד האבחון. שיטת האבחון יודעת ליצור את הקשר בין מצב ביולוגי למצב הרגשי של האדם ולכן נותנת מדד איכותי המסייע למאובחן להבין מדעו הוא מתנהג בצורה בה הוא מתנהג, מדוע הוא מצליח או נכשל במצבי חיים משתנים ועוד.
התוצאה היא הבנה מעמיקה של תפקודים , מודעים ולא מודעים. לקויים חברתיים, פיזיים ומנטליים וכן מאפשרת הבנה של ההתנהלות הרצויה בעתיד, הטיפול הרגשי המתאים במידת הצורך ואף מדדים לגבי לקויות למידה והאופן בו הן באות לידי ביטוי.
למידע נוסף על השיטה היכנסו >>

נושאים קשורים

זה קרה לה עוד ברחם