האבחון של ריבה מדויק, מקיף ומאוד תורם להבנה של מי אני

שני קרפמן

אני מכירה את העבודה של ריבה כבר 15 שנה. ריבה מלווה אותי בדרך שלי ועוזרת לי בצמתים משמעותיים של חיי, תמיד באהבה ובמקצועיות ובידע אדיר שיש לה.
האיבחון של ריבה מדויק, מקיף ומאוד תורם להבנה של מי אני, איפה אני בדרך, ומה יכול לעזור לי. איפה יהיו הקשיים שלי ואיך אפשר לעזור לי לעבוד מולם, ואיפה החוזקות שלי שאפשר להעצים אותם לכדי חוויות חיוביות שאני רוכשת לעצמי.
ממליצה ל-כ-ל אחת ואחד להעניק לעצמו את המפגש עם ריבה ואיבחון מעמיק!!
תודה תודה תודה לך אישה יקרה !!!

 

 

שני קרפמן

אבחון מדהים ומדוייק

עדי ברנט בובליל

אישה מקסימה ונעימה. אבחון מדהים ומדוייק. לכל מי שמתלבט בתחום כלשהו בחיים מומלץ בחום!!

 

 

עדי ברנט בובליל

הפגישה איתך הייתה מאירה מרגשת

יפעת גולדברג

ריבה המדהימהההה
הפגישה איתך הייתה מאירה מרגשת והכי חשוב קולעת למטרה . מומלצת ביותר .

 

 

יפעת גולדברג

הבנתי שזה משהו שונה

אביה מנדלסון

אחרי תקופה ארוכה של לחץ תסכול ובלבול, שלא ידעתי מה טוב לי ומה מתאים לי ללימודים שנה הבאה, שמעתי על האבחון של ריבה.
הבנתי שזה משהו שונה מההכוונות שאני שומעת עליהם בדרך כלל והלכתי אליה.
זה כל כך מדוייק!!! מדהים!!!
יצאתי עם הקלה וסדר בראש ועכשיו אני יודעת מה אני צריכה לעשות!
הנכונות של ריבה לעזור גם בהמשך במידה ואני צריכה מרגיעה! אני יודעת שאני תמיד יכולה להתקשר ולהתייעץ..

אני מאושרת שיש אנשים שעובדים קשה כדי לגלות שיטות כאלה שתורמות כל כך לעולם ואין ספק שהדבר המדהים שאת גילית תורם ויתרום!!
תודה רבה רבה לך -ריבה!!!

 

אביה מנדלסון

האבחון עזר לי להבין את מאיה

עינת יוספסברג

הייתי אצל ריבה עם ביתי כשהיתה בת 3 לאבחון ביומטרי. היום, 10 שנים אחרי, כל מה שריבה אמרה, מילה במילה התקיים ונהייה למציאות.

האבחון עזר לי להבין את מאיה, לחנך ולגדל אותה בהתאם. מומלץ בחום גדול. דיוק של 100%.

 

עינת יוספסברג

The day I met this woman

The day I met this woman, I cried for 3 hours.
I was around 25 years old. In my deep search for understanding emotions, Riva was meant to be on my way. What she does is amazing. She's able to read your brain's functionality thanks to a few methods. One of them is related to the brain structure in connection to the palms of our hands. It's …WOW !! When she started her analyse, my eyes started to sink. For the 1st time in my life, I was facing a real mirror. This may sound…I don't know…but think about it. What do you know about who you are ? What we think we are is based in big part on what others project on us, and the interpretation we make from it. Hearing who I am and how my brain function has been a real deliverance, and it totally help me to work with myself and not against. Rivalkalay helps parents guide their children to their full potential. I think she should be sponsored by the government :))

Aline Frisch

אני חייב לציין שזה לא מה שדמיינתי

שלום,

הייתי באבחון אצל אישה מדהימה בשם ריבה אלקלעי.

לפני שהגעתי לאבחון חשבתי הרבה דברים כמו מה יהיה ומה היא תגיד ומה נראה לי ואיך זה יראה ואפילו טיפה נלחצתי מכל הסיפור הזה שמישהי תשב מולי 3 שעות בערך ותגיד לי מי זה הבנאדם הזה שאני, ממה שהיא רואה על הידיים שלי.

כשהגעתי, פתאום הכל נרגע .אתה נכנס למקום נהדר וביתי עם אנשים חמים שמהרגע הראשון אתה מרגיש בבית ונרגע מכל מה שחשבת כי אתה אומר מה שיהיה יהיה בנתיים כייף לי כאן.

עשו לי את כל מה שהיו צריכים, טביעות אצבעות ואבחון קצרצר של ריבה על כפות הידיים ונכנסנו לשיחה.

אני חייב לציין שזה לא מה שדמיינתי כי היא עשתה זאת כל כך מוצלח מבחינתי ואמרה דברים כל כך נכונים לגביי שלא חשבתי שהיא תגיד ותראה. הייתה לי חוייה נפלאה ממש ונהנתי מכל רגע של היום הזה של האבחון וגם כשנאמרו דברים פחות טובים או שליליים לגביי זה היה ברוח טובה וברוח של שינוי והתחזקות נפשית כדי לדעת מי אתה באמת ועל מה צריך לעבור כדי לגדול ולהתחזק ולהיות בנאדם שונה וטוב יותר.

הייתה שיחה מרתקת ממש ומעניינת , מידי פעם דו שיח קצר בנינו אם לי יש משהו להגיד או לשאול ורוב השיחה ריבה דיברה ואמרה דברים עליי ועל מה שהיא רואה.

בכל שלב של האבחון פשוט לא האמנתי כמה הדבר הזה נכון וכמה הוא צודק פשוט לא הבנתי איך היא יודעת הכל עליי וכמעט ולא טועה בכלום מבסך הכל להסתכל על הידיים שלי על ההתנהגות שלהם ועל הקווים איתם נולדתי.

יצאתי מהאבחון בהרגשה נהדרת ועם חיוך ענק והרגשת אופוריה והקלה ענקית. לא ממש יכול להסביר פשוט זאת ההרגשה שהייתה…

אני חושב שהאבחון נתן לי הרבה כלים והרבה משמעות לדברים שאני חושב עליהם ועזר לי להבין הרבה דברים שהייתי צריך להבין והייתי צריך להכניס לראש ולצאת ממחשבות שהם לא נכונות.

רציתי להגיד תודה רבה יצרתם מקום נהדר לכל אדם ואני מקווה שתמשיכו לעשות את מה שאתם אוהבים ותצמחו עוד הרבה ותשנו לאנשים את החיים בצורה חיובית וטובה.

תודה רבה..

אופיר

הוקרה ותודה מעומק לב

ברצוננו להביע הערכה, הוקרה ותודה מעומק לב, על אבחון מקצועי, שיטתי, מדויק וכוללני שעבר בננו בן ה 6.

דרך החתחתים בה הלכנו בשנה האחרונה תוך ניסיון להתמודד עם קשיו של עומר, החלה בתלונותהגננת כי עומר מתקשה במשימות ההתפתחותיות המצופות מילד בגילו (קושי גרפו מוטורי, תנועתיות רבה וקושי לשבת בשקט וכד').
כהורים מודעים ודואגים פנינו לאנשי מקצוע רבים על מנת להבין את אופי הקשיים, מקורם וכיצד ניתןלהתמודד עימם ולקדמו על מנת שלא יצבור פערים. עומר עבר מס' אבחונים (ע"י פסיכולוג, רופאהתפתחותי, נוירולוג, מרפאה בעיסוק), אשר כל אחד מהם שפך אור על היבט מסוים.
אולם הייתה חסרה האינטגרציה ביניהם לקבלת תמונה שלמה ומובנת. בתום מסכת האבחונים נותרנו עם שלל כותרות אבחנתיות ואין ספור המלצות לפעילויות וחוגים, אשר גרמו לנו לבלבול רב והעצימו את תחושת חוסר האונים והצורך ביד מסייעת ומכוונת.
שנודע לנו על האבחון הנערך ב"כף ידע", הגבנו בחשדנות רבה כלפיו. אולם החלטנו לנסותו מתוך תסכול, ייאוש והחלטה חד משמעית כי לא נייסר את עומר בעוד הליך אבחוני מייגע.
איבחן זה הצריך מעומר רק חוויית דגדוג נעימה של הדיו בכפות ידיו ורגליו שנמשכה מס' דקות. עומר לא חש כי הוא עומד בפני מבחן ולכן לא חש מאוים ולא גילה התנגדות כלשהי לשתף פעולה.
ההמתנה לקבלת דו"ח האבחון לא היתה כרוכה בלחץ והתרגשות מצידנו, שכן כגודל הציפייה, גודל האכזבה…, וכבר חווינו מס' אכזבות קודם לכן. אולם להפתעתנו הרבה, כאשר קראנו את דו"ח האבחון
לראשונה התפעלנו מאוד.חשנו כי מישהו צייר דיוקן מדויק של בננו, מבלי לראות אותו מעולם.
לאחר קבלת הדו"ח נפגשנו לשיחה עם ריבה. השיחה נערכה באווירה נעימה,מאפשרת וניתן מקום רב להעלאת שאלות והתלבטויות. ריבה התייחסה בהרחבה ופרוט למכלול קשייו וכישוריו של עומר כפי שעלו באבחון. סייעה לנו להתאים פעילויות פנאי אשר יקדמו את עומר בצורה האפקטיבית ביותר.
התייחסה להתמודדות העתידית של עומר במסגרות החינוך.וכן, המליצה על דרכים לתקשר עימו ולהבינו בהתאם לאישיותו ולאופן בו הוא חווה את הסביבה.
אנו ממליצים בחום להורים על השימוש בכלי אבחוני מדהים זה, נסו ותיווכחו!
בכבוד רב,

מיכל ועמית גושן

האבחון היה מקצועני להפליא

שמי שי , בן 26 ולאחרונה עברתי אבחון וייעוץ לימודים אצל גב' ריבה אלקלעי.

ברצוני לציין כי האבחון היה מקצועני להפליא, היחס היה לבבי ונעים ,המסקנות היו חותכות באשר לבחירת מקצוע והתובנות שעלו באבחון לבטח ילוו אותי בכל תחום בחיי.

בתודה ובהצלחה

שי כהן

אני מחשיב עצמי לאדם ביקורתי וסקפטי

שלום שמי אור קרן.

ראשית כל, ווידוי קצר: אני מחשיב עצמי לאדם ביקורתי וסקפטי חבריי יגידו : ציני.

מרגע שהחלטתי שברצוני לעבור אבחון להכוונה מקצועית, חיפוש קצר בגוגל הביא אותי לעשרות גופים המציעים אבחון מקצועיים, כל אחד דוגל בשיטה אחרת. הדבר העיקרי שהנחה אותי בבחירת המקום שבו ארצה לעשות אבחון הוא כזה שבו אעבור הערכה בצורה האובייקטיבית ביותר שניתן – כלומר שאפתי לעבור מבחן כלשהו שבו המידה בה אני עושה רושם מסוים על המראיין ו/או עובר מבחן כתוב שיכול להיות מושפע מתנאים חיצוניים – מינימאלי. לאור זאת, שיטת האבחון שנחשפתי אליה מאוד קסמה לי, מפני שבמבט ראשוני היא לכאורה ענתה על הרצון שלי לעבור בחינה אובייקטיבית ככל הניתן.

יחד עם זאת,השיטה של המכון הינה ייחודית ושונה והעלתה בי חשדות באופן טבעי. זאת על אף שקראתי את ההמלצות החיוביות שיש בחלק זה של האתר טרם ההגעה שלי למכון. מה שהניע אותי ללכת על זה, הוא היחס בין הסיכון לתמורה האפשרית שאקבל במידה והאבחון באמת ישקף לי דברים חדשים ויזהה אותי מבחינת יכולות אישיות, לכן החלטתי לשמור על ראש פתוח.

במהלך לקיחת טביעות מכפות הרגליים והידיים הקשיתי בשאלות בנוגע למהימנות האבחון ואופן עיבוד הנתונים. קיבלתי מענה על כל השאלות.

בהמשך, גברת ריבה אלקלעי המשיכה בפרוצדורה של האבחון ולאחר זמן קצר ביותר לאחר עיבוד ייתר הנתונים, התיישבנו לסקירה של כלל הנתונים, תחילת האבחון.

בתחילת השיחה הדבר שהרשים אותי ביותר ועמד בהתאם לציפיותיי הוא עובדה שכלל לא הצגתי את עצמי מעבר לשם הפרטי שלי והגיל. נדהמתי לקבל ע'י ריבה סקירה מפורטת ותואמת כמעט בחפיפה מלאה את היכולות האישיות שלי כפי שהכרתי באופן קולע ומדויק שיכולתי ממש להגיד 'בינגו' בקול רם.

מרגע זה האבחון קיבל אצלי משנה תוקף רציני יותר וכל תחושה סקפטית כזה או אחרת נמוגה. מעבר לקליעה של ריבה על תכונות שידעתי באופן מודע,עוד יותר הרשים אותי עומק האבחון לרזולוציה של נושאים אישיים שהיו אצלי 'מתחת לפני השטח' באופן תת מודע אך ידעתי כי קיימים.

השיחה עם ריבה הייתה מאוד נוחה ובהירה, הדברים שאמרה היו מאוד ענייניים ולכל שאלה- תשובה. המשך השיחה עם ריבה התמקד יותר בתכונות נרכשות והשפעת הסביבה אך בהקשר מתמיד ליכולות האישיות המולדות כפי שסקרה בפניי קודם לכן, כך שהכול התנקז באופן הגיוני וברור לנק' הקצה לשמה הגעתי – הכוונה מקצועית.

כעת אני יכול להגיד בלב שלם כי החיפוש שלי להכוונה מקצועית הוא כשם ששאול חיפש אתונות ומצא מלוכה- מצד אחד קיבלתי באופן מאוד תכליתי ומנומק כיוונים מקצועיים שיכולים להתאים לי, אך מעבר לזאת קיבלתי צוהר להביט דרכו על עצמי והסביבה באופן מודע יותר.

אור קרן בן 23

כולי תודה לכם ולהזדמנות שנתתי לעצמי להכיר את היכולות הטמונות בי

ברצוני לכתוב לך מספר מילים חמות על החוויה שהייתה לי להכיר את השיטה

הגעתי אליכם ללא ציפיות מיוחדות אך לאחר ניתוח של כפות הידיים הייתי מאד מופתעת מכמות המידע שניתן לאסוף מהנגטיבים של כפות הידיים.

עצם הקלטת השיחה מאפשרת לפציאנט לשמוע שוב ושוב את השיחה ולהפיק את המיטב עבורי עצם היסודיות וכמות המידע שלא הייתי מודעת אליו סגר לי מעגלים ואפשר לי ללא מודעות מכוונת לבחור במקצוע מדהים כקריירה שנייה

כולי תודה לכם ולהזדמנות שנתתי לעצמי להכיר את היכולות הטמונות בי ואיתם לפרוץ לעוד סיבוב של קריירה.

תודה לכם ומי ייתן ושיטה זו תיהיה אבן דרך להרבה אנשים שמחפסים את היכולת הגלומה בהם

פנינה זמיר

היה מדויק ועוצמתי פי כמה ממה שיכולתי לדמיין

הרגע סיימתי את השיחה עם ריבה המדהימה!
מדובר בתהליך שהיה מדויק ועוצמתי פי כמה ממה שיכולתי לדמיין. אני מקבל דיסק עם הקלטה של השיחה ואפרסם ללא כל ספק את כל התובנות והמתנות שקיבלתי בשיחה הזו, מתישהו בימים הקרובים. עכשיו אני מבין כמה עוצמתי הכלי הזה וכמו כל כלי עוצמתי אני ממש שמח שהוא גם בידיים טובות – אם בעיקרון אני לא אוהב את הרעיון של אבחונים מחשש לתיוג עצמי – ריבה המדהימה פשוט לא תאפשר לכם ליפול לשם.
אז עד הפוסט המעמיק על הנושא, פשוט יש לכם את ההמלצה שלי עליהם כחוויה לימודית שווה לכל אדם שרוצה להפיק תוצאות טובות יותר בחייו, בין אם ברמה התוצאתית/פיזית, בין אם ברמה הנפשית או אפילו, אם אתם פתוחים לכך, ברמה הרוחנית".

גל צחייק

חוויה משנה חיים

"חוויה משנה חיים, רמת הצוות, האישית והמקצועית, פשוט יוצאת מן הכלל. ניגשתי לאבחון עם ספק רב ונותרתי בפה פעור עקב המידע, רמת הדיוק באבחון ואופן העברתו…."

רוני קרמני

קיבלתי את אחת המתנות הגדולות והייחודיות שאי פעם אקבל במהלך חיי

שלום לכולם. ראשית, תודה ענקית על שקיבלתי את אחת המתנות הגדולות והייחודיות שאי פעם אקבל במהלך חיי.

שנית, תודה ענקית לריבה אלקלעי, שבשיחה שארכה כמעט 3 שעות, נתנה לי כוחות, כוחות ואנרגיות אדירות להבין ולהתמודד.

אם היו לי כמה ברגים עלובים בגדלים שונים, ריבה הביאה עמה תגבורת, קיבלתי גם פטיש, סט מברגים, פלס, ומטר.

ביחד שיקפנו, ונגענו בנושאים ותחומים שהיו רדומים, במשך תקופה לא מבוטלת כלל, והערנו אותם משנת החורף הארוכה שלהם. הוצאנו, נגענו ברגשות, במחשבות, ברעיונות, שינינו מסלולים יחד. לעיתים אנו מפעילים טייס אוטומטי בשלב מוקדם בחיינו ומאותו רגע אנו פשוט נשארים במצב זה, בשיחה עם ריבה, היא גרמה לי לתפוס את ההגאים בידיים וגם לנווט.

לעיתים אנו סולדים מטיפול, אנחנו אומרים לעצמנו שאנחנו לא זקוקים לזה, ומתביישים להכיר בעובדה שאנחנו זקוקים לזה יותר מכולם. אתה מגיע מעט סקפטי, נטול אמונה, וכשאתה יוצא מהדלת, אתה המום, נדהם, לא מאמין איזה סשן עברת עכשיו, לפתע שאלות ששאלת את עצמך ואחרים מקבלות תשובות ברורות, אתה מבין שצריך לעשות, לא רק לדבר.

כל כך מדויק, ואמתי, כל כך נכון, אתה ממש מגלה את עצמך מחדש, והכי חשוב חוויה של כיף לא נורמלי. כולנו זקוקים לזה, אתם לא יודעים עד כמה…

אז שוב פעם, תודה

דניאל וקסלר

חיילת משוחררת והרבה פחות מבולבלת

אם לומר את האמת, הגעתי לאבחון די חסרת מושג מה זה המקום הזה או מה בכלל אני הולכת לעשות שם.

בהתחלה הייתי קצת סקפטית, כמה באמת אפשר ללמוד מטביעת היד והרגל שלי?!

נלקחו ממני טביעות הידיים והרגליים ועוד כמה פרטים נוספים ואלו, הועברו לניתוח.

בתום ניתוח הפרטים שנלקחו ממני, ישבתי עם ריבה אלקלעי, מנכ"לית ומאבחנת בכירה, לשמוע את מה שיש לה לומר.

הניתוח התחלק לשניים, התכונות המולדות שלי והאישיות הנרכשת שלי המושפעת מהסביבה. מהן הושפע העבר שלי, ההווה שלי וכיצד אלו יכולים להשפיע על העתיד שלי.

קשה להסביר את רמת הדיוק שריבה הגיעה אליה. דברים שקשה לי לבטא או להסביר על עצמי- ריבה פגעה בול. ניתוח מרשים ומקצועי שקלע לכל נקודה באישיות שלי ומה הסיבות לאדם שהייתי והנני היום.

הניתוח שעברתי היה בדיוק מה שהייתי זקוקה לו בתור חיילת משוחררת ומבולבלת שהשאלה שמטרידה אותה זה "אוקיי, מה הלאה?”. זה השעון המעורר שמפקס אותי על מי אני ומה הכיוון שאליו אני צריכה לפנות הן מבחינת חיי האישיים והן מבחינת הקריירה.

כל מה שנותר לי לומר זה תודה על היחס החם והעזרה. מומלץ להגיע ולנסות שווה כל שנייה וכל שקל.

תודה

איירין.20. חיילת משוחררת והרבה פחות מבולבלת.

האבחון עם הילדה

האבחון עם הילדה – קצר, שיחת הסיכום עם ההורים – מקצועית, מפורטת, מוסברת בגובה העיניים, נוגעת ועוסקת בכל היבטי החיים, תובנות להתנהלות עם הילדה בבית ובבית הספר, כמה שחשבתי שאני מכירה את הילדה – עכשיו אני מכירה אותה פי כמה וכמה. המלצות איך ומה לחזק, תחומי עניין, חוגים, כלים ועצות מעשיות ליישום כבר מהרגע שחוזרים הביתה. ממליצה לכל מי ששואל אותי, וגם למי שלא.

ליטל

אמהות יקרות

אמהות יקרות, רוצה לתת לכן המלצה חמה וחשובה מאד שנוגעת לכל קושי שיש לכם עם הילדים, בבית או בבית הספר ובכלל. יש מכון המתמחה באבחונים על פי מיפוי ממוחשב של כפות הידיים לפי שיטה מדעית שעל פיה הקווים והמבנה של כף היד מספקים מפה של המתרחש במוח, שיטה שכבר הוכיחה את עצמה גם על טייסים בבסיס חצרים. כבר לפני מספר שנים חברה שלי לקחה את הבת שלה עקב קושי כלשהו והמליצה לי, אבל אני הייתי סקפטית. בסוף השנה האחרונה הרגשתי שמשהו לא זורם בינינו לבן הבכור, הרבה ריבים וצעקות ודילמות חינוכיות והחלטתי שנלך לאבחון הזה. בשבילו זה היה כיף כי רק לקחו ממנו טביעות כפות ידיים ורגליים במשך 20 דקות , בלי שאלונים ובלי הצקות. לאחר מכן נפגשנו לשיחה עם מנהלת המכון, ריבה אלקלעי שהיא אשת חינוך בכירה שניהלה בעבר בתי ספר. למדנו על הילד כל כך הרבה, שאלנו שאלות, צרפנו את הילד לחלק מהשיחה – החלק המרגש ביותר היה הרגע שבו הוא הרגיש שסוף סוף מישהו באמת מבין אותו. יצאנו הורים קצת אחרים. מאז שינינו גישה בנושאים עליהם הצביעה, ויש הרבה יותר זרימה ואושר בבית…אחר כך בעלי הלך לאבחן את עצמו, עכשיו לקחנו את הקטנה, וגם אני בדרך….

עידית גודס-גרינבאום

הייתי כמהה לשינוי בחיי

ריבה היקרה ,
הגעתי אליך דרך המלצה של מכר שהתנסה באבחון ,הייתי כמהה לשינוי בחיי והחלטתי להתנסות בחוויית האבחון .
כבר בתחילת התהליך הרגשתי הקלה , לא נדרש ממני דבר מלבד שמי וגילי טביעת כפות הידיים והרגליים שלי . לאחר שנלקחו הטביעות חשתי מעט סקפטיות ,
לא הצלחתי להבין כיצד דרך טביעות הידיים והרגלים אקבל הכוונה .
לאחר איסוף הנתונים ישבנו לשיחה את ואני , בתחילת השיחה הייתי מאוד מופתעת מיכולת השיטה לשקף את התכונות שלי , המולדות והנרכשות .
ניהלנו שיחה קולחת , מרגשת ועניינית ששיקפה ועשתה לי סדר בחיים .
שנים שנלחמתי בעצמי בכל מיני תכונות שחשבתי שאני עשויה לתקן, דרך האבחון הבנתי שקיימות תכונות מולדות שאין ביכולתי לשנות .
מאחר והאבחון הוא מעין מראה הבנתי שיש דברים בחיי שמצריכים עבודה עצמית ומודעות וקיבלתי את הכלים להתחיל בתהליך .
מלבד שיטת האבחון שבהחלט קשה לתאר אותה במילים פגשתי אותך ריבה אישה כל כך מיוחדת , נעימה ,חמה ומלאת נתינה .את מאמינה באדם שיושב מולך
הרגשתי דרכך שלכל אדם יש סיכוי , סיכוי לשנות תהליכים בחייו , להשתנות ולבחור אחרת .
בעקבות האבחון התחלתי בטיפול נוסף במכון , הטיפול נקרא שיחזור חוויית אם .
כעת אני מרגישה את הרצון שבוער בי בפנים להגיע אליך בכל שבוע ולהמשיך בתהליך .
ריבה אני רוצה להודות לך מעומק הלב , הלוואי והייתה אפשרות לשכפל אותך ולפזר אותך בעולם !!!
את עושה את עבודתך במסירות והרבה אהבה .

בתודה ,הערכה ואהבה

אלינור

חבל על כל יום שאתם מחכים

שלום רב, חבל על כל יום שאתם מחכים כדי לגשת לקבל אבחון אצל ריבה. אני הלכתי עם הבת שלי כי חשבתי שיתכן והיא סובלת מהפערעת קשב קלה. מעבר לאבחון שריבה עשתה. היא נתנה לבת שלי כלים כדי להתמודד עם הקושי, ללא צורך בפריווילגיות מיוחדות מבית הספר. מעבר לכל זה, גרמה ריבה למהפך אצל ביתי. לאחר הביקור והחיזוקים שהיא שמעה, החליטה הבת שלי שהיא הולכת להיות מצטיינת בלימודים. מילדה אפטית לציונים, כועסת על המערכת ולא מחוברת למה שקורה סביבה, היא הפכה לפייטרית, שהציונים והלימודים הם בראש מעייניה. ממש לא להאמין, אז כמו שציינתי בהתחלה, חבל לחכות ולהתלבט – ביקור אצל ריבה יכול לשנות אדם מן היסוד!!

אורלי ר. - אמא לילדה מתבגרת

בקצרה

בקצרה – יצאתי נרגש מאוד. המילים של ריבה עדיין מהדהדות לי בראש וילכו איתי לכל השנה הקרובה לדעתי (לפחות). זאת לא מתנה לתקופת בלבול כזאת או אחרת, אלא מתנה ממשית לכל החיים. ריבה קיבלה אותי בחום ופירקה את הנפש שלי לגורמי גורמים ביסודיות, רגישות ומקצועיות שאין כמותן. יצאתי עם הכוונה מקצועית והרבה מעבר – הכוונה להתנהלות נכונה בחיי. ממליץ בחום רב… דרך מצוינת ליצור בהירות ושקט בחייכם.

ניר ע.

מרימה אותך בכפות ידיה אל צוק התקווה

ריבה מרימה אותך בכפות ידיה אל צוק התקווה ומאפשרת לך לראות את מסלול חייך בצורה בהירה.
על זאת ועוד אני מודה.

איילת חבר‎

מה אומרות עלינו הידיים שלנו

מה אומרות עלינו הידיים שלנו?
אחרי כל כך הרבה שנים של התנסות בשיטות איבחון וטיפול, כלים מופלאים מסוגים שונים שאני חוקרת מנסה ומתנסה, בטרם אני מכניסה אותם לארגז הכלים שלי… הופתעתי !
והפעם מדובר באיבחון ביומטרי מבית היוצר של ריבה אלקלעי. באמצעות טביעות האצבעות, כפות הידיים והרגלים ערכה לי ריבה, מיפוי ביומטרי, חשפה את החוזקות והחולשות, היכולות והקשיים בחיי. ביד מיומנת שירטטה מתוך טביעת האצבעות את סיפור חיי. וצבעה בבהירות חדה את המיומנויות והכישורים המולדים והנרכשים שלי ואת מסלול ההתפתחות המתאים לכישורי.
התמונה שנפרשה בפני בפרטי פרטים מדוייקים.
מדובר בכלי בעל יישומים חשובים לילדים ומבוגרים. כלי המאפשר הכוונה מדוייקת, הקלה בהכוונה וטיפול בילדים עם הפרעות קשב וריכוז, הכוונה מקצועית בחיי בוגרים.מדובר בכלי מיפוי ואיבחון בעל יכולת השפעה מדהימה לשיפור איכות החיים של הילד והמבוגר, עזרה ודיוק בקבלת החלטות וסלילת דרך.
זה מדהים מה יכולות לספר לך ועליך כפות ידיך!

מתי ניר פרימק
חיים בתנועה – חושבים בגוף Thinkinbody

המתנה הטובה ביותר שאני יכולה להעלות על דעתי

אבחון אישיות אצל ריבה זו המתנה הטובה ביותר שאני יכולה להעלות על דעתי לכל אחד ואחת ובכל גיל, כולל ילדים. ריבה בפשטות "מסדרת את הראש". מסבירה למה הדברים הם כפי שהם בחיינו ואיך ניתן לשנות, מה הכישורים המולדים שלנו ולאיזה כיוון כדאי לנו לפנות.
אבחון לילדים לדעתי, הכרחי לכל הורה לעשות אם רוצים לגדל ילדים מאושרים ובריאים בנפשם. באמצעות האבחון ניתן להכיר את הילד שלנו בצורה העמוקה והמדוייקת ביותר (וזה מניסיון לאחר אבחונים רבים בערוצים אחרים, שלא הוכיחו את עצמם).
ריבה, אני מודה לך על השינוי שעברתי ועל האפשרויות שנפתחו בפני בעקבות ההיכרות אתך ומאחלת לכל מי שקורא להכיר אותך גם!!

ענת שחורי

הדרמטוגליפיקה ואני

היא נכנסה למשרדי. אישה מלאה נוכחות והבעה. מייד חשתי בנינוחות טבעית מתפשטת בקרבי. תמיד היתה לי חיבה ללקוחות מהסוג הזה. באחת הפגישות, כשסיימנו ענייני דיומא (פתיחת חברות, הסכמים וכדומה), היא סיפקה לי הצצה מעמיקה יותר לעסק שהקימה במו ידיה לפני שנים, אשר חי ונושם בתוכה, והיא בו חזרה.
קריאת תווי וטביעות הידיים והאצבעות. לא יכולתי לסלק את המחשבה אשר חצתה את מוחי כי כזה וודו מזמן לא פגשתי… אכן. הייתי סקפטית (כן, העובדה כי בתמונתי מחלפות ראשי שופעות מספקת רמז מטרים לסוף…).
הרי תמיד כשאנו פוגשים את הדבר הלא מוכר אשר מפליא אותנו, הקל והמתבקש ביותר הוא לשלול אותו ולקטלג אותו כשטות. כך עשיתי גם אני בטבעיות. מודה ומתוודה.
אך היא לא ויתרה. בעיקשות נעימה ובוטחת הבטיחה לי ניתוח מדהים. ניתוח? מה לי ולזה? הכי קרובה שהייתי לניתוח היה בזמן הלידה, וגם אז הצלחתי לחמוק מזה בנס…
ובכלל, אין לי זמן לזה. היום? אוי, היום זה בדיוק יום החלפת סנן המים בתמי 4 כך שאני ממש לא פנויה… כשלא נותרו באמתחתי עוד תירוצים, התרצתי ועליתי על שולחן הניתוחים. סליחה, ספת הניתוחים. ניתוחי האופי. חשבתי שלא יזיק לי להעביר קצת זמן בשעשוע וקשקושים ברמת הקריאה בקפה, כך שסריקת הרנטגן הזאת תפסה אותי לא מוכנה…
לא זכור לי מתי בפעם האחרונה הביאו לאסקופתי אספקלריה כה חדה ומדויקת (סליחה מראש על השפה המצוחצחת – פשוט באבחון נקבע כי ניחנתי ביכולת ביטוי גבוהה, ואני חייבת להצדיק את זה :-)).
היה זה כמו בדיקת דם לאופי, למניעים, ליכולות, לתחושות, לילדות – הכל מדויק וחד כתער. חייבת להודות שהתרשמתי עמוקות מיכולותיה וכישוריה של האישה הנכבדה הזאת, שביום יום נחבאים בתוכה.
הגדולה שלה היא גם במישורים הרציניים יותר כפי שהיטיבה לספר לי , שאומנם לא נבחנו לגבי מפאת גילי, אבל בהחלט התרשמתי לגבי יכולות האבחון, ובעיקר עם ילדים – אבחונים של הפרעות קשב וריכוז המבוצעים באופן הסטרילי ביותר, כך שלא משנה אם הילד עייף, לא משתף פעולה, או משתף פעולה מעל הצורך. שום דבר מאלה לא יכול להשפיע על תמונת כף היד שלו באותו רגע נתון, ועל קווי הידיים לא ניתן להערים.
לאחר שנוכחתי והתוודעתי ליכולות האבחון הפשוטות והמדויקות, הרגשתי שיהיה זה פשע להותיר את המידע ברשותי מבלי להביא אותו ברבים, בייחוד היות וישנה היום מודעות רבה לעניינים אלה, ודרך פשוטה וברורה להבין האם יש בעיה הדורשת טיפול ואת המבנה הספציפי שלה. למען הסר ספק – אין לי אחוזים אצל ריבה (המח הישראלי ודאי תהה…), אולי זה רק ישפר את אחוזי להצלחה רבה גם בגלגול הבא אם הדבר יצליח לסייע ולו למשפחה אבודה אחת שלא מוצאת את הדרך בנבכי הבעיות עם אחד הילדים. כל מי שזה דיבר אליו – אני ממליצה בחום להרים טלפון לריבה ולהתרשם ישירות.
מאחלת לכם חוויה מדהימה ופורצת דרך. כמו שהלקוחות שלי ממליצים על השירות שקיבלו ממני, כך אני נהנית להיות לעיתים גם בצד השני על אותם הדברים המצדיקים זאת באמת.

עו''ד ליאת שטיין‎

בתחילה לא ידעתי לאן אני מגיע

אני בחור בן 25, הגעתי לאבחון אצל ריבה דרך המלצה מאמא ששמעה המון דברים טובים אודותיה, בתחילה לא ידעתי לאן אני מגיע… אך כשהגעתי, ריבה נתנה לי הסבר על התהליך ומהות השיטה, מיד התבהר לי שזה הולך להיות מעניין.
בקצרה… מה שקיבלתי בעקבות המיפוי והאבחון היה ממש פריסה של חיי, היא האירה בי את המקומות הטובים ויעצה לי כיצד להתמודד עם חבלי הברזל שמפריעים לי בחיי ואיך למנף אותם לטובה.
יצאתי עם המון כלים. כלים מעשיים לעתיד הקרוב והרחוק ובעיקר הכרה ביכולות שלי וחוסן נפשי עצום.
אני מודה מכל הלב לריבה ולהשתלשלות העניינים שהובילה אותי לקבל את המתנה הזו.

יהונתן

אישה מיוחדת במינה

ריבה היקרה, את אישה מיוחדת במינה. מקצועית ברמה שלא תתואר.
דרך האבחון שעשית ל-2 ילדי, הכל הפך מובן וברור ועלינו על דרך המלך.
בזכותך ריבה, המון תודה!

עינבר לזר ויזל‎

מומלץ בכל לשון

מומלץ בכל לשון לערוך אבחון. ריבה מקצועית והתוצאות מתוות את המשך הדרך.

רונית בלכר

במשפט אחד

במשפט אחד, היא הדליקה לי את האור

אונלי שוגר

קצרה היריעה מלהכיל את כל מה שיש לי להגיד

קצרה היריעה מלהכיל את כל מה שיש לי להגיד על כל השיטה ועל ריבה….

אני מגדירה את עצמי כאדם עם ראש פתוח וחושב, אבל יחד עם זאת הזמן העומד בפנינו מוגבל וגם מדובר פה בהוצאה כספית.

אל ריבה הגעתי לגמרי במקרה! לא שמעתי מעולם על השיטה!

אני אוהבת לחקור עובדות בעצמי, לנתח נתונים ומוכנה להודות בכיף בטעות, לשמוע עוד עובדות ולשנות שוב דעה.

אז איך הגעתי לשיטה חדשנית זו, שיש ששמים אותה תחת ההגדרה של קוראת בקפה או כמו קוראת בכף יד רק "הביוקר" של השיטה?

הוצאתי דרכון ות"ז ביומטרי לא הרבה לפני האבחון ותוך כדי גלישה בפייסבוק קפץ לי הפרסום על אבחון ביומטרי. סקרן אותי מאוד לדעת יותר פרטים, איזה מידע שהוא מעבר לסימן זהות אפשר להשיג על אדם?

הקשבתי לראיון ברדיו עם ריבה אלקלעי (עם מתי ניר פרימק, רדיו החיים הטובים) הראיון היה ארוך… כל פעם שחשבתי שאשמע עוד קצת ואפסיק… משכה אותי עוד הצהרה ועוד… ריבה חושבת כמוני! הרגשתי שהמסקנות החינוכיות שלה הן זהות לשלי, היא אמיתית, היא חוותה על בשרה, היא לא תוליך שולל, בחירת המילים שלה מדויקת, כל מילה שהיא אומרת בא לי לזעוק אותה. אני באופן מוזר ועיוור סומכת עליה! ומותר לי, זו זכותי… יכנו אותי באיזה כינויים שיכנו… יסתכלו עקום… החיים והבחירות שלי. אני מאמינה שחיים פעם אחת ובוער בי לשמוע עוד! אני חשה בוודאות שהיא עלתה שם על משהו….

יש לי הפרעת קשב לא ממש מאובחנת, ריבה גם תתחיל את הפגישה כשתציג בפני את המפה שלי בפני ותגיד – את רואה את זה? אם אני אפתח פה את הקלסר עם כל האבחונים את לא תראי דבר דומה ולא בגלל שלכל אחד יש מפה ייחודית, אלא מכיוון שמפה כמו שלך לא נפוצה כלל וטוב שיש גם כאלה אנשים צבעוניים כמוך כי אחרת העולם היה ממש משעמם.

משעשע ובמידה מסוימת מחמיא… אני חושבת לעצמי… היא בטח אומרת את זה לכל אחד…

בקיצור (או שלא בקיצור) חלק מהקושי שלי הוא להתמקד וכן גם על הפיזור המחשבתי ועל יכולת ההתארגנות ריבה דיברה ואפילו הציעה עזרה בעניין. ואיך היא ידעה על חוסר ההתמצאות שלי? איך?? ותודה תודה לאלוהי הוויז, (כאן המקום להודות למי שהמציא את הוויז ונתן לי חיים חדשים ועצמאות).

ריבה דיברה על חוויות ילדות מגיל הלידה וזה החלק הגדול ביותר שהפתיע אותי, לחלק זה לא הייתי מוכנה. הבנתי מיפוי אונות במוח, צדדים חזקים יותר, חזקים פחות, הקשרים, או.קיי. חוויות ילדות? ואיך זה משפיע עלי עד היום… מה גם את זה רואים שם?!?! אמרתי, הייתי בהלם מוחלט ומלמלתי מדהים… מדהים…

ואני רוצה לקחת את הילדים שלי לשם! כי כמה עוגמת נפש הייתה יכולה להיחסך להורים שלי אם היו מסבירים להם אותי! את הילדה שלהם!

היא אמרה למשל שאיתי היא הייתה ממליצה בתור ילדה לעבוד בצורה כזו שאני אראה ויזואלית כל דבר (פעם לא היו את כל המצגות והסרטים שיש היום) היא ידעה שאני לא יכולה (עד היום) להחזיק עפרון לאורך זמן והכתיבה כואבת לי ואמרה שאותי היו צריכים לשלוח למרפאה בעיסוק (תודה על הקלדה במחשב) היא אמרה שאותי אסור להתקיל בשאלות פתע בכיתה כי לוקח לי זמן להתארגן מחשבתית ולענות על שאלה, לא מהסיבה שאני לא יודעת את התשובה. היא ציינה את הצורך שלי בתנועה, התנועה עצמה נותנת לי כוח, כמו גנרטור היא הגדירה. בתור ילדה שנראתה עייפה מי היה מאמין שדווקא תנועה תהווה פתרון לעוררות, דבר שגיליתי בעצמי לגמרי במקרה כששלחו אותי לשחייה בשל בעיות גב. ריבה אמרה שאני זקוקה למנוחות רבות כי מה לעשות ככה הבטרייה שלי נטענת – בקשתי מיד את ההצהרה הזו בכתב ובשלושה העתקים – לעבודה, לבעלי ולילדים 😉 היא ציינה חיבור למוזיקה ושהקשבה למוזיקה היא טובה בשבילי ומרגיעה, באמת? אני צריכה לבדוק את העניין ולנסות להתעניין יותר במוזיקה מלבד ההקשבה לשירי הילדים שמתנגנים בבית.

לסיכום….

האבחון היה מעל הציפיות, ביקשתי הכוונה מקצועית וקיבלתי כיוון המונחה מהצרכים שמניעים אותי, ריבה טענה שאני צריכה במה, שאני צריכה לעשות משהו משמעותי, להשפיע ולהשאיר חותם אחרי, שאני צריכה לעבוד במסגרת ורק בעוד 15 שנים אוכל להתקדם לעבר עסק עצמאי, ציינה שאני טיפוס שצריך כל הזמן ללמוד…

מה אני אגיד לכם… מפליא לחשוב שכל הידע הזה נמצא שם בקווים, השיטה מבוססת על מחקר ולדעתי ולפי הניסיון האישי שלי היא הוכיחה את עצמה, ניתן לזמן לעשות את שלו ונרוויח עוד ידע. בינתיים, בנקודת זמן הזו של חיי קיבלתי מה שהייתי צריכה, להבין טוב יותר את עצמי. אני בוטחת באישה המדהימה הזו שנקראת ריבה אלקלעי וממליצה מכל הלב על החוויה העצומה הזו וחוזרת על ניסוח דומה שכבר קראתי מהתגובות הקודמות – מתוך תמהיל של שיחות שעורכות שנים מקבלים תרכיז חזק מאוד.

ל.פ.

אני בתחושה שנחשפתי למשהו גדול שעוד רבות יסופר עליו

לאחרונה גיליתי על קיומה של שיטת אבחון ייחודית. מאז אני בתחושה שנחשפתי למשהו גדול שעוד רבות יסופר עליו ויחולל מהפכה בתחום הטיפול, החינוך, ההורות ובכלל. את ההבנה הזו אני לא יכולה שלא לשתף בכל פלטפורמה אפשרית.

כאשת טיפול וחינוך, וכאם אני מרגישה אפילו אחריות חברתית לספר ולהפיץ את הבשורה!

אז חברים אני מדברת על שיטת האבחון הביומטרי של ריבה אלקלעי. קשה יהיה לדבר על ריבה או על השיטה בנפרד כי ריבה היא השיטה וההיפך.

כהורים אנחנו עובדים שעות נוספות בניסיון לפצח את הילדים שלנו, מנסים להבין את מקור הקושי בבית הספר, בחברה, ובבית.

מנסים להבין למה הם מגיבים לסביבה כמו שהם מגיבים? לא פעם מגיעים עם הילד לכל מיני טיפולים בכל מיני שיטות ובדרך משלמים על זה המון כסף ואיך לומר, לא תמיד מרגישים את השינוי המיוחל אם בכלל.

הגעתי לשיטת ריבה אלקלעי אחרי שקראתי על השיטה והבנתי כי היא מדעית והתוצאות מדויקות וחד משמעיות. ללא כל איסוף מידע מההורים או מהילד. הנתונים שריבה צריכה בשביל לפרוש לנו את מפת האישיות של הילד על היכולות , החוזקות, הכישורים, הקשיים וכל מידע אפשרי הינם : טביעות אצבעות כף היד והרגל!!! נתונים שנאספים ב10 דקות וזהו!!!!!

הפיענוח זו כבר אופרה אחרת. כזה שמשאיר אותך עם פה פעור לנוכח הדיוק המופלא על כל הכישורים / היכולות/ הקשיים/ הלקויות . ריבה תיארה לנו בעל פה ובאבחון כתוב את ההתנהלות של הילד בכל סיטואציה אפשרית וההרגשה היתה שהיא גרה איתנו בבית כל השנים.

כל זה מגיע כמובן עם המלצות לעבודה וטיפול על כל ההיבטים, רק אם יש צורך בהם ואם תכונות אלו ניתנות לשינוי והשפעה.

יש שישאלו ובצדק על מה ההתלהבות?

ובכן במסגרת עבודתי יצא לי לקרוא מאות אבחונים: דידקטיים , פסיכו- דידקטיים ופסיכאטריים. לא פעם אני ממליצה ומפנה בעצמי מטופלים לאבחון כשאני רואה קושי או סיבה לדאגה.

בשיטה של ריבה אלקלעי אין מקום לטעויות מהסיבה הפשוטה שאין הטיות, אין פרשנות וניתוח על פי מידע קודם ואין צורך בשאלוני הורים, מורים ובחינות מיותרות לילד.

הרבה פעמים מגיע הנבדק לאבחון במצב רגשי או פיזי מסויים שממנו מסיקים ומקישים אנשי מקצוע מסקנות מיותרות ומגיעים לאנמנזה שרחוקה מהמציאות לצערי הרב.

אני מאמינה מאוד בתהליך הטיפולי וכדי שנדע בדיוק את מקור הקושי נוכל לדעת בדיוק איזה טיפול נכון לילד ואם בכלל!!!! ועל זה הדגש. כהורים נוכל לדעת אילו חוגים לצורך העניין מתאימים לילד על פי הכישורים המולדים, ( הכל בפרופורציה כמובן וללא כפייה ), איזה פוטנציאל יש לילד שלנו ואיזה צורך פוטנציאל זה מהווה.

למטפלות שבינינו , תחשבו לאיזה הישגים טיפוליים תגיעו שתדעו בדיוק מי המטופל שלכם על כל מרכיבי האישיות שלו ותדעו על מה בדיוק לעבוד ומה יש לחזק.

בקיצור שיטת אבחון זו היא בגדר מתנה לאנשי מקצוע, לפרטים, לכל מי שרוצה להכיר את עצמו,את ילדיו, לכל מי שרוצה להפריך או לאשש השערות למיניהם ועוד.

הקסם של השיטה הוא בפשטותה ובדיוק המושלם שלה.

ללא צל של ספק מומלץ ביותר!!

אצלי באופן אישי זה בגדר חובה לכל המשפחה ?

למען הסר ספק בהמלצה זו אין לי מניעים אחרים מלבד רצון כן ואמיתי לסייע ולמנוע עוול שעלול להיגרם לילדים והורים כאחד .

יהודית שרוני- עו״ס MSW

מאבחנת ממדרגה ראשונה

ברצוני להמליץ על ריבה אלקלעי כמאבחנת ממדרגה ראשונה.הגעתי אליה לאיבחון ביומטרי והתבהרו אצלי דברים מאוד עמוקים.
לא מספיק לבוא ולתת אינפורמציה על מבנה האישיות, ריבה יודעת לעשות אינטגרציה בין חלקים שונים בחלקי המוח ברמת התת מודע .
רק כאשר נבין את המשמעויות של מה שמניע אותנו באופן לא מודע, נוכל באמת לעשות שינויים בחיינו לטובה.
הייתה לי חוויה מאוד מעמיקה שיצרה כמה תובנות.
אני חושבת שמי שלא עשה איבחון כזה בחייו מפספס את ההכרות האמיתית עם עצמו.

גלית לוי (אוסטאופתית מומחית)

אשת מקצוע מעולה

ריבה היא אשת מקצוע מעולה, ועבודתה החשובה תורמת לי כל פעם מחדש – כמטפלת רגשית באמנות בילדים, אני פוגשת הורים שריבה אבחנה את הילד שלהם באמצעות המיפוי הביומטרי. ראשית, מדהים לראות איך ההורים מרוצים ואף נדהמים מרמת הדיוק של האבחון. אפילו אחרוני הסקפטים נותרו ללא מילים נוכח תוצאות האבחון העשיר והמדוייק. בנוסף, האבחון של ריבה אינו מסתיים בתיאור המצב; ריבה מוסיפה הכוונה פרקטית להמשך הדרך. ההנחיות שלה הן ברורות, מחושבות ורוויות ניסיון. ובאשר להמשך הדרך של הילד והוריו – עבורי, כמטפלת רגשית, עבודתה של ריבה היא יקרת ערך. כאשר ילד מגיע אלי לטיפול אחרי שאובחן אצל ריבה – הטיפול הוא יעיל יותר. יש פחות עיסוק במקור הקושי, כי הוא כבר ידוע. יש מיפוי קיים שאיתו אפשר להתקדם קדימה. ריבה למעשה מיישרת קו כבר על ההתחלה, עם ההורים ואיתי, לגבי מה שידוע על הילד/ה ועל הדרכים האפקטיביות ביותר לעזרה. ומשם אנו יוצאים לדרך, מצויידים בכל מה שצריך

Maya Alshech Yaacov

אשמח לשתף את כולכם

היי לכולם, אשמח לשתף את כולכם בחוויה מדהימה שעברתי עם בחורה לא פחות מדהימה בשם ריבה אלקלעי אני מניחה שמרבית האנשים כאן בדרף מכירים באופן אישי וחלק מחוות דעת של אנשים. הסיפור שלי והחיבור שלי עם ריבה הוא בהחלט מיוחד, הגעתי אלייה מחוות דעת של בת דודתי כמובן שהיו חששות קצת לחצים טיבעי לחלוטין ברגע שאתה מיועד להגיע למקום בו אינך יודע לקראת מה אתה הולך, הגעתי לביתה המדהים של ריבה קבלת הפנים הייתה מיוחדת מאוד כך שהבנתי שיש לי עסק עם בחורה בהחלט מיוחדת. התיישבנו פטפטנו ולאחר מכן הגיע רגע בו צריך לגעת אל התהליך . ומה שאוזניי שמעו ומה שעייני ראו השאירו אותי פשוט עם חשק לעוד. בחורה מוכשרת מיוחדת ואישיות בפניי עצמה מעבר למקצועיות והעבודה ממליצה בחום , ? ? ? ?

Lital Zaguri

כמה הוא היה נכון

לפני כ- 7 שנים עשינו אבחון לילד שלנו (אז כבן 4). כבר אז ראינו שהתוצאה הגיונית. לאחרונה מצאנו את האבחון וגילינו כמה הוא היה נכון!

Tali Dagan

לא ראיתי אבחון כזה

עשיתי אבחון לבני לפני כ8 חודשים והאבחון פשוט הקפיץ את הביצועים וההתנהלות שלו בכמה וכמה רמות. לא ראיתי אבחון כזה וממחיצה בחום גם

Mayali Stamker

אבחון מדהים ומדוייק

אישה מקסימה ונעימה. אבחון מדהים ומדוייק. לכל מי שמתלבט בתחום כלשהו בחיים מומלץ בחום!!

Adi Barnett Bublil

אשת מקצוע מדויקת

אשת מקצוע מדויקת, יסודית ואחריות אישית ומקצועית. אם אתם מתלבטים לגבי בחירת מסלול לימודים/עבודה/תחום עסוק וכדומה – ריבה היא התחנה הראשונה שלכם בדרך לקבלת החלטה גורלית לחייכם.

אשר חזות הנדלניסט‎

היית בהלם מה אפשר לגלות

ריבה היקרה,
עברתי אצלך אבחון ביומטרי אבחון שהיה חדש עבורי
היית בהלם מה אפשר לגלות באבחון שכזה
הצלחת לראות אירועים מגיל הינקות שהשאירו חותמם בכפות ידי ורגלי
ועד היום בגילי המופלג.
סיפרת לי ברגישות רבה מדוע אני מתנהלת בחיי כפי שאני מתנהלת
מה הגורמים המשפעים, כיצד המוח שלי עובד, תחומי חוזק שראוי שאנצל אותם, איזה ערוצים דומיננטיים בלמידה שלי וכו'
ואיך אפשר בלי המלצות חמות ומקדמות להמשך.
ריבה ישבנו כ 4 שעות והפגנת מקצועיות ורגישות רבה ועל כך אני מוקירה אותך
תודה על הידע הרב ,החידודים, ודרכי הפעולה להמשך.
אין ספק שהמליץ על המיפוי האישיותי ביומטרי שפותח צוערים רחבים להמשך חיים טובים ואיכותיים יותר.

ורד שקוב‎